Messages

Subject:
Re: OT - Propane
Response To:
Re: OT - Kitchen Ranges ()

JL
We heat with propane and our heat pump. Currently propane is running $1.80/gallon. Estimated gas consumption for cooking would be on the order of 5 gallons/month.

© 1998 - 2017 by Ellis Walentine. All rights reserved.
No parts of this web site may be reproduced in any form or by
any means without the written permission of the publisher.

WOODCENTRAL, P.O. BOX 493, SPRINGTOWN, PA 18081