Messages

Subject:
Only 50?

Mark Mandell - Gone Round In New Jersey
My 20kw eats that in a day. We were out from Friday at 4pm to yesterday at 3pm. 250 gallons and glad to have heat, lights, water, and anything else electrical. Since my propane costs $1.50/gallon, I'm not cryin' the blues.

© 1998 - 2017 by Ellis Walentine. All rights reserved.
No parts of this web site may be reproduced in any form or by
any means without the written permission of the publisher.

WOODCENTRAL, P.O. BOX 493, SPRINGTOWN, PA 18081